Apie mus rašo

2021-05-14

Klaipėdoje planuojamas išskirtinis projektas: pusšimtį mln. Eur kainuosiantis holistinis centras

Socialinių mokslų kolegija (SMK) Klaipėdoje planuoja milijonines investicijas į holistinį žmogaus tobulėjimo centrą„Holaxy“. Jo plėtrai viliamasi pritraukti investicinį fondą.

Daugiau
2021-06-09

Kviečiame į „Holaxy“ centro vizijos pristatymą visuomenei

Socialinių mokslų kolegija (SMK) visus klaipėdiečius ir miesto svečius kviečia į Holistinio žmogaus tobulėjimo centro „Holaxy” vizijos pristatymą visuomenei ir architektūrinio konkurso nugalėtojų apdovanojimų ceremoniją.

Daugiau
2021-06-01

Išskirtinis “Holaxy” centras Klaipėdoje jau turi architektūrinio konkurso laimėtojus

Jau išrinkti Klaipėdoje kuriamo išskirtinio traukos centro “Holaxy” architektūrinio konkurso laimėtojai. “Holaxy” - tai holistinio tobulėjimo centras, orientuotas į šiuolaikinės visuomenės poreikius ir atspindintis besikeičiančią žmonių poreikių paletę. Tai multifunkcinis centras, kuriame integruosis edukacinės, socialinės, kultūrinės ir sveikatinimosi funkcijos.

Daugiau
2021-04-17

Holistinė infrastruktūra – LRT eteryje.

„Holaxy“ idėjos kūrėjus Gabiją Skučaitę ir Tomą S. Butkų kalbina LRT žurnalistė Juta Liutkevičiūtė. Pokalbyje pristatomi pagrindiniai holistinės infrastruktūros principai ir iniciatyva Klaipėdai – Holistinio žmogaus tobulėjimo centro vystymas Šiaurės pr.

Daugiau
2020-04-02

Virtualus diskusijų forumas "Holistinės evoliucijos iniciatyva Klaipėdai"

Virtualus diskusijų forumas, skirtas pristatyti SMK Holaxy iniciatyvą Klaipėdai ir pakviesti miestiečius bei suinteresuotas šalis atvirai diskutuoti apie tai, kaip turi keistis miestai, jų infrastruktūra, gamtinė aplinka, veikiančios institucijos ir pačios miestų bendruomenės.

Daugiau
SMK Aukštoji mokykla, VšĮ
holaxy@holaxy.com
All rights reserved © 2023